اخبار تراکتور سازی تبریز

کاپیتان سابق سایپا به تراکتور می‌رود

اخبار تراکتور سازی تبریز – باشگاه تراکتور قصد دارد دروازه‌بان سابق سایپا را به خدمت بگیرد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

 حامد فلاح‌زاده که سال گذشته تصمیم گرفت از لیگ برتر برود و به پیشنهاد خیبر خرم‌آباد پاسخ مثبت بدهد، حالا پس از یک‌فصل دوباره به سطح اول فوتبال ایران برمی‌گردد و احتمالا با تراکتور قرارداد امضاء می‌کند.

این دروازه‌بان که پس از ۶ سال بازی برای سایپا و کاپیتانی در این تیم، در لیگ بیستم برای صنعت نفت آبادان به میدان رفت و سال گذشته نیز در خیبر خرم‌آباد عضویت داشت، این روزها در تمرینات تراکتور حضور دارد و به نظر می‌رسد قراردادش با این باشگاه به زودی رسمی شود.

فلاح‌زاده که سابقه بازی در نفت تهران و راه‌آهن را هم در کارنامه دارد، یک فصل در سایپا سابقه هم‌بازی بودن با محمدرضا اخباری را داشت و گفته می‌شود دوباره قرار است این دو گلر با تجربه در تراکتور کنار هم رقابت کنند.

باشگاه تراکتور پس از صدور رضایت‌نامه قرضی حسین پورحمیدی به مقصد آلومینیوم اراک، به دنبال جذب یک گلر جدید برای رقابت با اخباری بود تا شرایط مناسبی برای خط دروازه پیدا کند و مثل سال گذشته دچار مشکل نشود که احتمالا با فلاح‌زاده قرارداد می‌بندد.

دیدگاهتان را بنویسید