اخبار تراکتور سازی تبریز

پرسپولیسی‌ها به دنبال شکستن رای تراکتور

اخبار تراکتور سازی تبریز – مدیران باشگاه پرسپولیس به دنبال شکستن رای کمیته انضباطی درباره بازی با تراکتور هستند. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

با وجود دغدغه‌های نقل و انتقالاتی، رضا درویش و دیگر مدیران باشگاه پرسپولیس درصدد هستند مشکل میزبانی این تیم در بازی لیگ بیست و دوم مقابل تراکتور تبریز را حل کنند.

گفته می شود به همین خاطر تیم حقوقی و مدیریت باشگاه پیگیر پرونده رأی مربوط به بازی مقابل تراکتور و اتفاقات تبریز هستند تا حکم صادر شده درباره محرومیت پرسپولیس از حضور هوادارانش در بازی فصل پیش رو را تا قبل از آغاز فصل جاری شکسته و میزبانی را در بازی روبه‌روی تیم تراکتور در تهران به طور کامل در اختیار داشته باشند.

پس از اتفاقاتی که در بازی برگشت دو تیم پرسپولیس و تراکتور در ورزشگاه یادگار امام به وجود آمد و سنگ پرانی هوادارن این تیم به سمت بازیکنان پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی سرمربی این تیم، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حضور تماشاگران در دیدارهای فصل آتی پرسپولیس و تراکتور را ممنوع کرده است.

حال باید منتظر ماند و دید باشگاه پرسپولیس موفق به شکستن این رای خواهد شد یا بازی پرسپولیس- تراکتور در فصل آینده به سرنوشت پرسپولیس- سپاهان در لیگ بیست و یکم دچار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید