اخبار تراکتور سازی تبریز

حمله مدیر سابق آکادمی باشگاه روبین کازان به سرمربی تراکتور

اخبار تراکتور سازی تبریز -مدیر سابق آکادمی باشگاه روبین کازان روسیه به شدت از «قربان بردیف» سرمربی فعلی تیم تراکتور انتقاد کرد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

«نیاز اکبروف» مدیر سابق آکادمی روبین کازان که اکنون در خیمکی نزدیک مسکو کار می‌کند، جزئیات جدایی خود از باشگاه کازان را اعلام کرد. به گفته نیازوف، عامل تعیین کننده در این تصمیم، بازگشت قربان بردیف به باشگاه روبین کازان بود.

وی درباره دلیل جدایی اش از روبین کازان گفت: من باشگاه را ترک نکردم؛ فقط با آمدن قربان بردیف به باشگاه شرایطی فراهم شد که ماندن در آکادمی معنایی نداشت. او همیشه در کنار دوست دیرینه‌اش ایوان دانیلیانتز که قبلاً مدیر آکادمی بود کار می‌کرد.

دیر سابق آکادمی باشگاه روبین کازان که با رسانه‌های روسی صحبت کرده است، همچنین تاکید کرد: شعار بردیف این است: «هرکسی که با او نیست، علیه او است.» من و خیلی‌های دیگر که رفتیم در تیم او نبودیم.

به گزارش خبرنگار مهر، قربان بردیف با سابقه کار در تیم‌های روبین کازان و روستوف روسیه، این فصل هدایت تیم تراکتور ایران را بر عهده گرفته و در لیگ برتر کشورمان حضور خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید