اخبار تراکتور سازی تبریز

پراسترس و امیدوارکننده؛ آیا باید به تیم بردیف وقت داد؟

اخبار تراکتور سازی تبریز -تراکتور در سه دیدار خود تنها یک امتیاز کسب کرده اما آیا این تیم روی ریل امید گام برمی دارد یا خیر؟ برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

تراکتور در دیداری که با دو پنالتی از حریف قدر خود در اهواز عقب افتاده بود، با دو گل مدافعانش به بازی برگشت اما این اشکان دژآگه بود که این بار برای تی تی ها خاطره ای معکوس ساخت و با گل دقیقه آخر خود، حکم به ابطال شبه کامبک! تیم قربان بردیف داد. 

بعد از پایان این بازی واکنش ها در فضای هواداری تراکتور متفاوت بوده و عده‌ای استرس تکرار نتایج فصل گذشته و همچنین عدم موفقیت‌های سال‌های اخیر تیمشان را دارند و عده‌ای هم با توجه به سبک و سیاق بازی سرخ پوشان معتقدند این تیم به زمان نیاز دارد و همچون دوره اول حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس باید به سرمربی ترکمن نیز وقت داد.

اما اگر کمی ریزبینانه به سه بازی انجام شده تراکتور نگاهی بیندازیم، شاید بتوان به پاسخ سوال و انتخاب دو راهی بالا دست پیدا کرد. قرمزها در سه مسابقه‌ای که پشت سر گذاشته اند، تا به حال ۶ گل خورده‌اند.

 تیم بردیف در هر سه نیمه اول بازی‌هایش گل خورده و هیچ گاه موفق به جبران گل خورده در همین نیمه نشده است. تراکتور دو بار نیز در بازی‌های خارج خانه خود اگر چه گل خورده را جبران کرده ولی هر دو بار موفق به حفظ نتیجه نشده و بازی را واگذار کرده است. 

حتی اخباری نیز عملکرد سال های قبل خود را نداشته و تا به حال موفق به ثبت کلین‌شیت برای تیمش نشده است. همه این موارد نشان می دهد همان طور که خود سرمربی روس نیز اذعان دارد، تیم محبوب تبریز در خط دفاع و دروازه ضعف‌هایی دارد و بردیف بعد از اضافه کردن دو مدافع در روز پایان نقل و انتقالاتی به ترکیب تیمش، باید به فکر سر و سامان دادن به این بخش از تیم خود باشد؛ کاری که در تیم های سابق خود هم نشان داده در ایجاد آن تبحر خاصی دارد.

اما سری هم بزنیم به گل های زده تراکتوری‌ها که همگی در نیمه‌های دوم به ثمر رسیده است. فقط یک گل تراکتور توسط مهاجم این تیم عباس‌زاده به ثبت رسیده است. البته که تیم تبریزی جز عباس‌زاده بازیکنی نیز در این پست ندارد و دست بردیف حسابی بسته است. با فرض مصدومیت احتمالی یا محرومیت مهاجم مازنی در طول فصل، بیشتر به این موضوع پی خواهیم برد که مدیران این تیم باید بیش از همه چیز به فکر جذب مهاجم برای تیم بردیف باشند. 

این مورد که تیم بردیف می‌تواند راحت گل بزند و در هر بازی توانسته دروازه حریفان خود را باز کند یک پوئن مثبت است ولی می‌توان گفت که سرمربی سابق آزمون به جز آلوز که سه پاس گل برای تیمش داده، هنوز سر بازی دادن به سایر بازیکنانش در خط هافبک به جمع‌بندی نهایی نرسیده است. خالی از لطف نیست که بدانید بردیف معمولا در تیم های سابق خود زیاد دست به ترکیبش نمی‌زد و معمولا با نفراتی ثابت پا به میدان می‌گذاشت. اتفاقی که تاکنون در تراکتور برایش رخ نداده است.

با همه این تفاسیر بردیف به خوبی می‌داند که مدیران و هواداران تراکتور چقدر این سال ها بی‌حوصله بوده‌اند و نتیجه بازی با هوادار چقدر می‌تواند برای تیمی‌که از سه بازی خود یک امتیاز گرفته، مهم باشد. حال باید منتظر بمانیم و ببینیم معادلات قربان بردیف مقابل ساکت الهامی و تیمش چطور خواهد بود و آیا تیم‌ محبوب پرشورها خواهد توانست با کسب سه امتیاز این بازی روی ریل امید گام بردارد یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید