اخبار تراکتور سازی تبریز

شایعه در عراق؛ صفا هادی با تراکتور فسخ کرد!

اخبار تراکتور سازی تبریز -برخی صفحات هواداری در عراق اخبار عجیبی را راجع به هافبک عراقی تراکتور منتشر کرده‌اند. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

صفا هادی هافبک عراقی تیم تراکتور جزو خریدهای ابتدای فصل سرخ پوشان بوده که از قضا بسیار هم مورد توجه تی تی ها قرار گرفت. هادی به واسطه دوستی و آشنایی با سردار آزمون، پیشنهاد پرشورها را پذیرفت و تراکتور هم در رسانه رسمی خود به این بازیکن بسیار پرداخته است.

با این وجود قبل بازی با فولاد اخبار عجیبی در صفحات فوتبالی عراق منتشر می شد که باشگاه تراکتور قرارداد خود را با این بازیکن عراقی فسخ کرده است! دلیل این کار سطح پایین‌تر از انتظار صفا عنوان شده است که باشگاه و سرمربی از آن رضایت نداشته‌اند.

اما پس از بازی مقابل فولاد که هادی نیز به صورت ثابت برای تیمش پا به میدان گذاشت و از قضا یک پنالتی نیز به فولادی‌ها داد، مشخص شد که این اخبار کذب بوده و دیگر صفحات فوتبالی عراق با مذمت این گونه اخبار دروغ، اطلاع دادند که صفا مقابل تیم اهوازی بازی کرده و همچنان با تراکتور خواهد بود. 

صفا هادی در دو بازی خارج از خانه تراکتور در بین یازده نفر اصلی بازی را آغاز کرده ولی همچنان با فرم ایده آل خود فاصله دارد و باید به دنبال نشان دادن توانایی هایش به قربان بردیف و پرشورها باشد.

دیدگاهتان را بنویسید