اخبار تراکتور سازی تبریز

سورپرایز مطهری در تراکتور با یک چهره جدید (عکس)

اخبار تراکتور سازی تبریز – سرمربی تراکتور از یک مهره جدید و جوان مقابل ملوان انزلی رونمایی کرد که سرنوشت بازی را تغییر داد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

سورپرایز مطهری در تراکتور با یک چهره جدید (عکس)

تراکتور در نیمه اول دیدار مقابل ملوان انزلی با نتیجه یک بر صفر شکست خورد، اما در شروع نیمه دوم با تغییرات حمید مطهری به بازی برگشت و توانست سه گل به حریف خود بزند که در این بین نقش امیر ابراهیم‌زاده در نخستین حضورش در زمین برای سرخ پوشان تبریزی کلیدی و تاثیرگذار بود.

سورپرایز حمید مطهری در دیدار مقابل ملوان انزلی رونمایی از یک بازیکن 20 ساله بود که توانست سرنوشت بازی را تغییر بدهد و در شرایطی که تراکتور با یک گل در تبریز عقب افتاده بود، تبدیل به ستاره بازی شود و یک گل با حضور به‌موقع در محوطه جریمه به ثمر رساند و یک گل هم بسازد.

امیر ابراهیم‌زاده از شروع نیمه دوم به ترکیب تراکتور اضافه شد و فقط سه دقیقه زمان نیاز داشت تا پاسخ اعتماد مطهری را بدهد و با فرصت‌طلبی روی اشتباه سریالی مدافعان ملوان گلزنی کند، اما این پایان درخشش ستاره جوان تی‌تی‌ها نبود و او در دقیقه 72 هم با فرار سریع از سمت چپ زمین خلق موقعیت کرد و ارسال بیرون پای او و اشتباه گلر حریف را امیرحسین حسین‌زاده به تور چسباند تا برتری سرخ پوشان تبریزی قطعی شود.

این مهره جوان نشان داد مثل دیگر مهره‌های تراکتور مثل میلاد کر، سجاد آشوری، سعید کریم‌آذر و… که در هفته‌های اخیر بیشتر به آنها فرصت داده شده، می‌تواند تبدیل به مهره آینده‌داری برای سرخ پوشان تبریزی شود.

دیدگاهتان را بنویسید