اخبار تراکتور سازی تبریز

خشم حسین‌زاده از فصلی که گذشت!

اخبار تراکتور سازی تبریز – امیرحسین حسین‌زاده در یک مصاحبه صریح و بی‌پرده در مورد آینده خود و همچنین اتفاقات جنجالی باشگاه تراکتور صحبت کرده است. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

خشم حسین‌زاده از فصلی که گذشت!

امیرحسین حسین‌زاده مهاجم و وینگر تیم تراکتور که این فصل از لیگ بلژیک به جمع سرخپوشان تبریزی پیوست، پس از آخرین بازی خانگی تیمش گفتگویی را با خبرنگار ما انجام داده و درباره فصلی که گذشت به برخی از سوالات پاسخ داده است.

حسین‌زاده که به شدت زیر فشار افکار عمومی قرار داشت، از علاقه خود به هواداران تراکتور صحبت کرده و در عین حال گفته که برخی افراد در فضای مجازی به بازیکنان تراکتور فشار می‌آوردند و آنها را مورد هجمه قرار می‌دادند.

ستاره سابق تیم استقلال همچنین درباره آینده خود صحبت کرده و گفته که همچنان تحت قرارداد تراکتور است و فصل آینده نیز در جمع قرمزهای تبریزی به کار خود ادامه خواهد داد.

این مصاحبه را در ادامه بخوانید:

* ابتدا در مورد بازی صحبت کن که برد خیلی خوبی را کسب کردید.

بازی خدا را شکر بازی خیلی خوبی بود و خیلی خوب بازی را شروع کردیم اما متاسفانه گل خوردیم.

ما نیمه اول چند موقعیت نصفه و نیمه داشتیم اما روی یک اتفاق گل خوردیم. بین نیمه ما هم قسم شدیم هر جور شده این بازی را ببریم. خیلی خوب دویدیم و جنگیدیم که بازی را ببریم تا دل هواداران شاد شود.

درست است که این نتیجه در جدول تاثیری نداشت اما همین که توانستیم دل هوادارانمان را کمی شاد کنیم، کافی است.

* خودت هم توانستی گل بزنی.

این گلی که زدم زحمات بچه‌ها بود. من واقعیتش هر بازی دوست دارم گل بزنم اما شرایط طوری می‌شود که خب توپ وارد دروازه نمی‌شود و این شیرینی فوتبال است به نظرم.

* خوشحالی جالبی هم داشتی و انگار دل پری داشتی.

این حرکت من برنامه‌ریزی شده بود و اینطور نبود که بگویم فی البداهه کاری کردم، چیزی است که در چند بازیکن اروپایی هم دیدم.

البته خدایی نکرده خطاب به هواداران تراکتور نبود و آنها اصلا در استادیوم نبودند و من هم به خودم اجازه نمی‌دهم که هرگز چنین کاری کنم.

من همیشه به هواداران تراکتور علاقه دارم و در خیابان و هرجایی هم که می‌بینم به من لطف دارند. این خطاب به کسانی بود که من را اذیت کردند و برای گرفتن فالوو و لایک و کامنت در موردم دروغ نوشتند و خواستند که بین من و هواداران تراکتور فاصله بیندازند.

* پس منظورت فضای مجازی بود.

بله چون خیلی تلاش کردند بازیکنان ما را مقابل هواداران قرار بدهند اما خوشحالم که در آخر موفق نشدند چون ارتباط من با هواداران دلی است و هرگز قطع نمی‌شود. هواداران تراکتور خیلی فهیم هستند و قطعا هم من را درک می‌کنند.

* اتفاقا دوست داشتم در مورد فضای مجازی از تو بپرسم. تو و خیلی از بازیکنان این فصل خیلی تحت فشار بودید و فکر کنم اصلا فکر نمی‌کردید اوضاع اینطور باشد.

طبیعتا فوتبال همیشه بالا پایین دارد اما من در این چهار پنج سال هیچوقت در این شرایط قرار نگرفته بودم.

من 4-5 سال است در سطح بالای فوتبال بازی می‌کنم اما این شرایط برایم جدید بود.

خشم حسین‌زاده از فصلی که گذشت!

* فکر کنم یک بخشی هم مربوط به کادرفنی باشد؟

درست است. الان البته همه چیز تمام شده و شرایط خیلی خوبی را با آقای مطهری داشتیم و من دوست ندارم به گذشته برگردم.

آقای خمس هم خیلی مربی خوب، با دانش و بزرگی هستند و من خیلی برایشان احترام قائلم و حتی نمی‌گویم که با من مشکل شخصی داشتند اما تصمیماتی که گرفتند به نفع من نبود و اذیتم کردند.

* حالا ایشان از تراکتور رفته و فصل هم به پایان رسیده و شاید بهتر بتوانیم در موردش صحبت کنیم.

من تمام تلاشم را در تمرینات می‌کردم که بهترین نمایشم را نشان بدهم اما هر بار که از نظر ذهنی ریکاوری می‌شدم، یا در پست غیرتخصصی بازی میکردم یا اینکه به نیمکت می‌رفتم.

می‌دانم همیشه انتظارات از من بالاست و خودم هم انتظار زیادی از خودم دارم و هیچوقت هیچوقت هیچوقت از خودم راضی نبودم؛ نه فقط امسال که بلکه پارسال و پیارسال هم همینطور.

این فصل دوست داشتم خیلی بهتر باشم و خیلی بیشتر کمک کنم اما واقعا فکر می‌کنم آنطور که باید و شاید هم به من بها داده نشد و از این موضوع ناراحتم. اما دیگر تمام شده و رفته و خدا را شاکرم و از هواداران هم بابت حمایتشان ممنونم.

* اول فصل صحبت‌های زیادی بود که تو قرار است بروی استقلال اما آمدی تراکتور و به همین خاطر جزء ستاره‌های اصلی تیم بودی. اما مدام می‌دیدیم که پستت تغییر می‌کند.

همه از من انتظار فوتبال هجومی داشتند اما من خیلی از بازی‌ها هافبک وسط بودم و هافبک وسط قطعا کارایی‌ای که در وینگر دارد، ندارد.

هافبک وسط باید دفاع هم کند اما وینگر همیشه در حمله و استارت و محوطه جریمه است. همه انتظار داشتند من همه کار کنم اما شرایط واقعا متفاوت بود و من در پست متفاوتی بازی می‌کردم.

من به تصمیم سرمربی احترام می‌گذارم و او مسئولیت فنی دارد اما یک بازی من عالی بودم و دقیقه 50 تعویض می‌شدم. بعدا که می‌پرسیدم سرمربی می‌گفت اشتباه کردم.

* جدی می‌گفت اشتباه کردم؟

بله این اتفاق چندین بار تکرار شد. بعد از یک مدتی من دیگر کاری نداشتم و الان هم اصلا نمی‌گویم که ایشان مربی بدی بودند یا هر چیزی.

اتفاقا خیلی مربی بزرگ، محترم و زحمتکشی بودند و من هم به او احترام می‌گذارم و اینها فقط درد دلی است که در پایان فصل می‌گویم و هیچ قصد دیگری ندارم.

خشم حسین‌زاده از فصلی که گذشت!

* تو اول فصل که آمدی اینجا انتظار داشتی از قهرمانی دور باشید؟

من واقعیتش در بلژیک که بودم از خریدهای تراکتور سورپرایز می‌شدم. می‌دیدم پرسپولیس و استقلال دنبال یک بازیکنی هستند و فردا این بازیکن می‌رفت تراکتور. من گفتم دیگر حتما قهرمان هم نشویم در کورس قهرمانی خواهیم بود و در هر پست بازیکن باتجربه و جوان و… داشت و تیم کاملی بود.

اما خُب خوب پیش نرفت و نتایج دور از انتظارم بود و فکر می‌کنم در بدترین شرایط باید دوم می‌شدیم.

* دلیلش چه بود؟

من بازیکن تیم هستم و دلیلش را می‌سپارم به کارشناسان که آنها تحلیل کنند.

* درباره آقای زنوزی چه نظری داری؟

من اصلا کاری به حرف مردم ندارم و آدم چیزی که می‌بیند را باید بگویم. من از آقای زنوزی ممنونم که اینطور برای تیم زحمت کشیدند.

آقای زنوزی خالصانه برای تیم زحمت می‌کشند و فکر نکنم هیچکس چنین کاری کند. او خیلی آدم خاکی است و من ندیدم کسی در این موقعیت باشد اما در عین حال اینطور صحبت کند. من از او ممنونم و قطعا جزء بهترین آدمهایی است که دیدم.

او انقدر خاکی است که اصلا باورتان نمی‌شود یکی از پولدارترین آدم‌های دنیاست. من بابت زحمتی که برای تراکتور می‌کشند ممنونم.

* بعد از تصمیم ایشان برای واگذاری با او صحبت کردی؟

نه اما قبلا سر درگذشت همسر ایشان با او صحبت کردم و تسلیت گفتم و کلا خیلی نسبت به ایشان ارادت دارم.

خیلی سخت است، هر دو تیم شانس یکی دارند و با دو تیم خوب بازی خواهند کرد. به نظرم 50-50 است و درست است پرسپولیس امتیاز بیشتری دارد و روی کاغذ شانس قهرمانی بیشتری دارد اما فکر کنم شانس دو تیم برابر باشد امیدوارم هر تیمی که لیاقت بیشتری دارد و شایسته است، قهرمان شود.

* بحث استقلال شد، فصل آینده در تراکتور می‌مانی یا می‌روی استقلال؟

من اینجا قرارداد دارم و اگر تراکتور بخواهد در تراکتور خواهم ماند.

خشم حسین‌زاده از فصلی که گذشت!

* تراکتور که بعید می‌دانم نخواهد، نظر خودت را بگو.

بله من خیلی دوست دارم بمانم و اینجا خواهم ماند. امیدوارم فصل بعد بتوانیم جبران کنیم و نتایج خوبی کسب کنیم.

* قراردادت هم بلندمدت بود؟

بله من چهار سال قرارداد دارم.

* در مورد تیم ملی چه نظری داری؟

من خیلی دوست داشتم در تیم ملی باشم و فکر کنم همه بازیکنان هم این را دوست دارند. خوشحالم آقای قلعه‌نویی لیگ را می‌بینند و تمام تلاشم را خواهم کرد که با نمایش خوبم به تیم ملی برسم.

* درباره آقای مطهری هم صحبت کن.

او مربی خیلی خوبی است و من در تیم ملی هم با او کار کردم و شناخت داشتم. مربی دلسوز و مهربان هستند و همیشه با ما وقت میگذارند. از نظر روحی خیلی ما را بالا آوردند و چیزی که بچه ها لایقش هستند را داد. بنده خدا نتایج خوبی کسب کرد و فکر کنم فقط یک باخت در جام حذفی داشتیم. امیدوارم فصل بعد هم بشود شاگردشان باشیم.

* صحبت پایانی داری؟

فقط دوست دارم از همه هواداران تراکتور و همه کسانی که این فصل برایمان زحمت کشیدند و حمایت کردند تشکر کنم.

مطمئن باشند تمام توانمان را گذاشتیم تا تیم موفق باشد و در بازی آخر هم امیدوارم دل طرفداران را شاد کنیم و فصل بعد هم لطف آنها را بیشتر جبران کنیم.

از آقای زنوزی هم بابت زحماتی که کشیدند ممنونم و به خاطر اینکه امکانات خوبی در اختیار ما قرار دادند، از ایشان متشکرم.

دیدگاهتان را بنویسید