اخبار تراکتور سازی تبریز

پیشنهاد وسوسه‌انگیز برای جذب ستاره استقلال/ ادعای یک خبرگزاری

اخبار تراکتور سازی تبریز- ظاهرا باشگاه تراکتور با ارائه یک پیشنهاد سنگین به دنبال جذب هافبک استقلال است. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

اخبار تراکتور سازی تبریز پیشنهاد وسوسه‌انگیز برای جذب ستاره استقلال ادعای یک خبرگزاری

تیم فوتبال تراکتور تبریز فصل گذشته لیگ برتر را با رتبه چهارم به پایان رساند و با توجه به قهرمانی سپاهان در جام حذفی موفق شد جواز حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا (سطح دوم) را کسب کند.

تی‌تی‌ها برای فصل جدید هنوز سرمربی ندارند اما شنیده می‌شود، مالک باشگاه همانند فصل‌های گذشته حضور پر رنگی در نقل‌وانتقالات دارد و تا به اینجا کار با چند بازیکن مطرح نیز به توافق رسیده و ظاهرا چند بازیکن پرسپولیس به احتمال بسیار زیاد فصل بعد در جمع تراکتوری‌ها خواهند بود. حالا خبر می‌رسد که تراکتوری‌ها در پی جذب یک گزینه استقلال هستند.

تراکتور قصد دارد با ارائه یک پیشنهاد سنگین، آرش رضاوند هافبک استقلال تهران را به خدمت بگیرد. قرارداد این بازیکن ۳۰ ساله با استقلال در پایان فصل به پایان رسیده و شایعات زیادی در رابطه با تمدید قرارداد این بازیکن به گوش می‌رسد.

شنیده‌ها حکایت از این دارد که مبلغ پیشنهادی تراکتور به رضاوند حدودا ۴۰ میلیارد تومان بوده و باید منتظر ماند تا مشخص شود که رضاوند فصل آینده را با لباس کدام تیم آغاز می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید