اخبار تراکتور سازی تبریز

فولاد وقتی گل خورد که سیزده نفر داشت!

اخبار تراکتور سازی تبریز -در نیمه دوم بازی فولاد و تراکتور شاهد ورود تقریبا همزمان دو تماشاگر به داخل زمین بودیم. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

تیم فولاد بعد از مدت ها امشب با حضور تماشاگران خود از حریفش تراکتور میزبانی می کند. این تیم در شرایطی که روی سکوهای فولاد آره‌نا هوادارانش را می دید، شروعی توفانی در بازی داشت و در عرض 20 دقیقه دو گل زد. در نیمه دوم تراکتور طی حرکتی مشابه دو گل زد تا بازی مساوی شود. در این دقایق علاوه بر دو گل میهمان، دو جیمی جامپ را در زمین شاهد بودیم.

بعد از گل دوم تراکتور بود که ماموران انتظامی حاضر در ورزشگاه، یک هوادار را که قصد ورود به زمین را داشت متوقف کردند. در همین حین از زاویه ای دیگر، یک هوادار دیگر وارد زمین شد. برای متوقف کردن او چند مامور وارد زمین شده و متوقفش کردند؛ جالب اینجاست که لحظاتی بعد از این اتفاق، تراکتور گل دوم را وارد دروازه فولاد کرد.

در لحظه ای که تراکتور در سمت چپ محوطه جریمه تیم فولاد صاحب یک ضربه ایستگاهی شده بود، دو جیمی جامپ آفتابی شدند تا در روند بازی چند لحظه ای وقفه ایجاد کنند. پروسه خروج این دو هوادار و شروع بازی خیلی سریع انجام شد و این دو هوادار در حالی که توسط ماموران در حال ترک محل بودند، باز شدن دروازه فولاد برای بار دوم را مشاهده می کردند.

دیدگاهتان را بنویسید