اخبار تراکتور سازی تبریز

فروش بلیت بازی‌های ایران بدون قرعه‌کشی

اخبار تراکتور سازی تبریز – به گفته نماینده فروش بلیت فدراسیون فوتبال ایران سامانه فروش، فردا امکان خرید مستقیم بلیط بازی های ایران در جام جهانی فراهم خواهد بود. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

سید علی میرغفاری امروز در گفت گو با خبرنگاران از باز شدن سامانه خرید بلیت در سایت این فدراسیون خبر داد. این سامانه از فردا به روی فوتبالدوستان باز می شود تا آنهایی که موفق به خرید بلیت بازی های ایران در جام جهانی 2022 نشده اند، از آخرین فرصت باقی مانده استفاده کنند. مزیت این مرحله، مستقیم بودن آن است و هیچ قرعه کشی در کار نخواهد بود.

او در این خصوص گفت: بخشی از سهمیه جدیدی که از فیفا دریافت کردیم به برندگان قرعه کشی مرحله گذشته تخصیص داده شد. پیامک به این افراد ارسال و مبالغ نیز دریافت شد. بخش دیگری از بلیت ها را از فردا به صورت آنلاین در سایت فدراسیون به فروش خواهیم گذاشت.

نماینده فروش بلیت فدراسیون فوتبال ایران با تاکید بر اینکه فروش بلیط در مرحله پیش رو مستقیم خواهد بود، افزود: مردم می توانند از طریق سایت فدراسیون وارد سامانه بلیت فروشی شده و بلیط خود را مستقیما دریافت کنند. این دوره قرعه کشی نداریم و هرکس که وارد سامانه شده و بلیط ها را انتخاب کند، مستقیم وارد مرحله پرداخت می شود.

میرغفاری در پاسخ به این سوال که آیا آژانس هایی که تبلیغ فروش بلیط می کنند، واقعا سهمیه بلیط دارند گفت: هیچ کدام از آژانس ها بلیط ندارند و تبلیغات در این خصوص غیرقانونی است. فدراسیون فوتبال به عنوان متولی این کار است و فقط یک آژانس بلیط های VIP دارد و بالای 950 هزار دلار قیمت دارد.

خرید بلیت در سامانه ticket.ffiri.ir از ساعت ١٠ صبح روز چهارشنبه ١٩ مرداد آغاز خواهد شد و تا فروش بلیت های موجود در این مرحله ادامه خواهد یافت. فدراسیون فوتبال ساعتی پیش شرایط خرید بلیت را نیز به شرح زیر اعلام کرد:

1- هر سرگروه در این فرآیند می تواند نسبت به انتخاب بلیت برای خود و حداکثر سه نفر همراه (مجموعا ٤ نفر در هر گروه) اقدام نماید.
2- بهای بلیت منطبق با نرخ مصوب فیفا بر اساس معادل تومانی قیمت روز ریال قطر بعلاوه ١٠% کارمزد(بر مبنای مجوز فیفا) دریافت می گردد و پس از تکمیل فرآیند و پرداخت وجه، پیامک تایید قطعی شدن خرید بلیت از سرشماره پیامکی ١٠٠٠٩٨٩٢ برای خریداران ارسال خواهد شد.
3- با توجه به اینکه خرید و فروش بلیت در بازار آزاد غیر قانونی است خرید بلیت اشخاص حقیقی به منزله اعلام آمادگی هر فرد جهت دریافت بلیت مسابقات جام جهانی تلقی می شود و امکان واگذاری بلیت به فرد دیگری وجود ندارد. بر این اساس فدراسیون فوتبال در قبال افراد یا شرکت، آژانس‌های مسافرتی یا اشخاصی که نسبت به خرید غیر مستقیم بلیت از فرد ثالث اقدام می کنند هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.
4- سهمیه ویژه فدراسیون فوتبال ایران مختص هواداران تیم ملی در داخل کشور است و علاقمندان به خرید بلیت بازی های تیم ملی در خارج از ایران می توانند با ثبت نام در سایت فیفا جهت تهیه بلیت اقدام نمایند.
5- با توجه به واگذاری قطعی بلیت های درخواست شده از فیفا به فدراسیون فوتبال ایران و عدم امکان استرداد بلیت های دریافتی به فیفا، فروش بلیت به علاقمندان به صورت قطعی انجام خواهد شد و امکان استرداد بلیت در صورت انصراف وجود ندارد.

لازم به ذکر است فدراسیون فوتبال تنها در خصوص فروش بلیت های دریافتی به عنوان سهمیه فیفا در این سه مسابقه مسئولیت داشته و در مورد نحوه حضور علاقمندان در کشور قطر، بلیت پرواز و اقامت در این کشور مسئولیتی نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید