اخبار تراکتور سازی تبریز

میلاد جهانی و یک پرتغالی، اهداف تابستانی ملوان

اخبار تراکتور سازی تبریز – باشگاه ملوان برای تقویت خط حمله خود، قصد دارد تا میلاد جهانی و یک بازیکن پرتغالی را به خدمت بگیرد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

پس از اینکه ملوان توانست پس از سالها به لیگ برتر بازگردد، مسئولین این تیم در صدد ساختن یک تیم قدرتمند هستند تا مازیار زارع بتواند با دست باز تیمش را روانه مسابقات کند و انزلی چی ها نیز یک بار دیگر تیمشان را در بالاترین سطح از رقابت های فوتبال کشور ببینند.

این تیم تا به اینجای کار بازیکنان خوبی مانند اکبر ایمانی، ایمان صادقی، مجید عیدی، محمد مطلق زاده، محمد نائیج پور و… را به خدمت گرفته و با حفظ بازیکنان اصلی خود از فصل گذشته، آماده شروع رقابت های لیگ برتر است. ضمن اینکه مدیران باشگاه همچنان در حال مذاکره با بازیکنان دیگر برای حضور در انزلی هستند.

ملوان نیز به مانند سایر تیم های لیگ برتر، باب مذاکره با چند بازیکن خارجی را باز کرده که در این میان، یک مهاجم پرتغالی از جمله نفرات مورد نظر مازیار زارع است. این بازیکن قرار است در تمرینات ملوان شرکت کند تا در صورت تأیید کادرفنی، قرارداد خود را با انزلی چی ها به امضا برساند.

در صورتی که ملوان موفق به جذب این بازیکن پرتغالی شود، شمار خارجی های لیگ برتر افزایش پیدا می کند که این خود می تواند به رکوردی در طول برگزاری این مسابقات تبدیل شود.

علاوه بر این، ممدو بانگورا مهاجم 22 ساله و اهل کشور گینه نیز دیگر بازیکنی است که چند روزی را در تمرینات ملوان حضور پیدا کرد اما نتوانست رضایت زارع را به دست بیاورد و پیوستن او به جمع انزلی چی ها منتفی شد.

میلاد جهانی نیز دیگر گزینه مدنظر ملوانی هاست. این بازیکن چند روز پیش از سپاهان جدا شد و در این مدت، مذاکرات مثبتی با انزلی چی ها داشته و در صورت توافق نهایی، به این تیم می پیوندد.

ضمن اینکه سیاوش یزدانی نیز به تمرینات خود با ملوان ادامه می دهد و فصل جدید را با لباس این تیم به میدان می رود.

دیدگاهتان را بنویسید