اخبار تراکتور سازی تبریز

ادامه خریدهای خارجی تراکتور در استانبول

اخبار تراکتور سازی تبریز -باشگاه تراکتور قصد دارد چند بازیکن خارجی را در اردوی استانبول مورد ارزیابی قرار دهد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

شاگردان قربان بردیف از شنبه هفته آینده در استانبول ترکیه اردو خواهند زد. علاوه بر تمرین، بازی تدارکاتی و سایر برنامه های فنی، چند بازیکن خارجی نیز در این اردو به تیم ملحق شده و زیر نظر بردیف تمرین خواهند کرد تا در صورت تایید او با تراکتور قرارداد امضا کنند.

صفا هادی، اولین خرید خارجی تراکتور بود که هفته گذاشته پیوستن او به جمع سرخ پوشان نهایی شد و در اردوی ترکیه نیز حاضر خواهد بود. با توجه به اینکه تیم تبریزی در جذب ستاره های داخلی خیلی موفق نبوده و هنوز موفق به جلب رضایت هواداران خود در بازار نقل و انتقالات نشده، تلاش برای جذب حداقل 3 بازیکن خارجی دیگر ادامه دارد.

بعد از قطع همکاری با ساغلام، گزینه های خارجی تراکتور که بر مبنای لیست این مربی ترک تنظیم شده بود جای خود را به لیست جدیدی داد. در لیست جدید چند بازیکن مورد نظر بردیف و چند بازیکن پیشنهادی به چشم می خورند.

طی هماهنگی های صورت گرفته، قرار است این بازیکنان در اردوی ترکیه به تدریج در تمرینات حضور پیدا کنند. هر بازیکنی که باب میل قربان بردیف باشد و با تراکتور به توافق برسد، در پایان همین اردو همراه با سرخ پوشان به تبریز سفر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید