اخبار تراکتور سازی تبریز

رونمایی نامحسوس تراکتور از خرید جدید

اخبار تراکتور سازی تبریز – باشگاه تراکتور اولین تصویر از خرید جدید خود با پیراهن تیم فوتبال این باشگاه را منتشر کرد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

تیم تراکتور نوبت صبح تمرینات امروز خود را در زمین شماره دو ورزشگاه اختصاصی مجموعه بنیان دیزل برگزار کرد. این تمرین یک عضو جدید داشت.

مهدی هاشم‌نژاد، خرید جدید تیم تراکتور، صبح امروز با حضور در محل تمرین سرخ پوشان نخستین جلسه تمرینی‌اش با تیم جدید را انجام داد.

باشگاه تراکتور روز گذشته خبر از توافق با مهدی هاشم نژاد داد. این باشگاه از خرید خود با عنوان پدیده جوان لیگ برتر یاد کرد که علی‌رغم سن و سال کم، 70 بازی رسمی برای تیم‌های ملوان و نفت انجام داده و شش گل و یک پاس گل نیز به نام خود ثبت کرده است.

باشگاه تراکتور این فصل روال ثبت قراردادهای خود را تغییر داده و برخلاف عرف معمول، یا تصویری از لحظه توافق ثبت نمی شود یا اینکه بازیکنان بعد از توافق به تنهایی پیراهن به دست می شوند؛ هاشم نژاد جزو بازیکنانی بود که بدون تصویری از توافق، خبر رسمی تراکتوری شدنش منتشر شد. رسانه رسمی سرخ پوشان امروز در خبر مربوط به تمرین، در تصویری از نمای دور که چند بازیکن تراکتور حضور دارند، به صورت رسمی از هاشم نژاد (نفر آخر از چپ در عکس) رونمایی کرد تا اولین حضور این بازیکن در تمرین را اعلام کند.

دیدگاهتان را بنویسید