بازیکنان تیم تراکتور

غیبت چند ستاره تراکتور در بازی با پرسپولیس؛ شانس به یحیی رو کرد!

غیبت چند ستاره تراکتور در بازی با پرسپولیس؛ شانس به یحیی رو کرد!

اخبار تراکتور سازی تبریز – تیم فوتبال تراکتور عصر امروز و از ساعت 17 در ورزشگاه آزادی تهران میهمان تیم پرسپولیس است و دیدار حساس هفته سیزدهم خود را برابر این تیم برگزار خواهد کرد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

به گزارش اخبار تراکتور سازی تبریز ، تراکتوری‌ها در شرایطی پا به این مسابقه می‌گذارند که به هیچ وجه حال و روز خوبی در جدول رده بندی ندارند و نتایج ضعیف این تیم در هفته‌های گذشته با اعتراض هواداران همراه بوده و صحبت از اولتیماتوم به سرمربی در صورت شکست در بازی امروز هم هست.

با این وجود تراکتور در بازی امروز یک غایب قطعی و دو غایب احتمالی در میان ستاره های اصلی خودش دارد که همین ماجرا کار را برایش سخت تر از قبل می‌کند. در دروازه تراکتور محمدرضا اخباری وضعیت مبهمی دارد و مشخص نیست با توجه به مصدومیت و میزان آمادگی امروز به میدان برود یا نه.

سولدو در نشست خبری اعلام کرد حضور او در ترکیب بستگی به آمادگی روحی و روانی وی دارد. اخباری شرایط مطلوبی ندارد ولی تجربه او امروز به کار تراکتور خواهد آمد و احتمالاً با توجه به ریسک کمتر میدان دادن به او نسبت به مهدی حقیقت وی را در ترکیب اصلی ببینیم، هرچند احتمال گرفتن تصمیم دیگری از سوی سولد زیاد است.

در خط دفاع زوج عبدالله حسینی و هادی محمدی گزینه‌های احتمالی سولدو برای مقابله با خط حمله خطرناک پرسپولیس هستند. عبدالله ناصری در سمت راست و محمد مسلمی‌پور در سمت چپ هم به عنوان مدافعین کناری فعالیت دارند.

در خط هافبک تراکتور یک غایب قطعی دارد که اکبر ایمانی است و مهم‌ترین مهره سولدو در پست هافبک دفاعی در این دیدار در اختیارش نیست. در نبود او و با توجه به چینش های قبلی سولدو به نظر می‌رسد بهزاد سلامی و آرش قادری زوج هافبک دفاعی تبریزی ها را تشکیل دهند. سه هافبک رو به جلوی تراکتور در این دیدار هم گزینه های دیگر سولدو برای چینش ترکیب امروز خواهند بود. حضور نریمان جهان به عنوان هافبک پشت مهاجم قطعی به نظر می‌رسد و احتمالاً رزاق پور در سمت چپ و دشتی در سمت راست در کنار او بازی خواهند کرد.

مهاجم نوک تراکتور هم احتمالاً پیمان بابایی خواهد بود. شنیده می‌شود با وجود آمادگی محمد عباس‌زاده، سولدو قصد استفاده از او در بازی امروز را ندارد و باید دید تصمیم او تغییر خواهد کرد یا نه.

دیدگاهتان را بنویسید