اخبار تراکتور سازی تبریزدسته‌بندی نشده

خبر تلخ و ناامیدکننده سرمربی تراکتور برای تی تی ها !

خبر تلخ و ناامیدکننده سرمربی تراکتور برای تی تی ها !

اخبار تراکتور سازی تبریز – سرمربی کروات تی تی های تبریز مدعی شد که اگر تراکتور در نیم فصل تقویت هم شود، باز هم نمی تواند به روزهای خوش گذشته برگردد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

به گزارش اخبار تراکتور سازی تبریز ، سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز تأکید کرد، در صورتی که محمدرضا اخباری از نظر روحی و روانی آماده باشد در دیدار فردا مقابل پرسپولیس به میدان می‌رود. زونیمیر سولدو در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت:

چیزی که در جدول بازی‌ها می‌بینیم، پرسپولیس مدعی بازی فرداست. در چند هفته اخیر، ما شرایط خوبی نداشتیم و تلاش می‌کنیم به شرایط بهتری برگردیم. روی تیم کار کردیم، اما هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و ما فردا دنبال این هستیم که در تهران بازی خوبی انجام بدهیم، نتیجه خوبی بگیریم و از این شرایط خارج شویم.

وی درباره وضعیت محمدرضا اخباری برای بازی فردا، خاطر نشان کرد:

اخباری هفته گذشته به صورت کامل با ما تمرین کرده و شرایطش بد نیست، اما باید با او صحبت کنم و آمادگی روحی و روانی او را بسنجم. قطعاً اگر اخباری آمادگی روحی و روانی داشته باشد، از او استفاده می‌کنیم. هر چند با توجه به تجربه‌ای که دارد و از بازیکنان بزرگ تیم است، حضورش کنار بازیکنان می‌تواند مثمرثمر باشد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در واکنش به این پرسش که آیا تمام بازیکنانش را برای بازی پرسپولیس در اختیار دارد یا نه، اظهار داشت:

یکی دو بازیکن آسیب‌دیدگی جزئی دارند، اما همراه ما هستند که امیدوارم تا مسابقه فردا به تیم اضافه شوند و بتوانند بازی کنند. امیدوارم بتوانیم از آنها استفاده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید