اخبار تراکتور سازی تبریز

خرید امتیاز لیگ برتری توسط زنوزی برای مشهد قانونی نیست

اخبار تراکتور سازی تبریز -درخواست خرید امتیاز یک تیم لیگ برتری و انتقال آن به مشهد توسط عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال قانونی نیست. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

اخبار تراکتور سازی تبریز خرید امتیاز لیگ برتری توسط زنوزی برای مشهد قانونی نیست

پس از اعلام علاقه محمدرضا زنوزی مالک تراکتور برای تیمداری در شهر مشهد مقدس، احسان اصولی رئیس هیات فوتبال استان خراسان رضوی با ارسال نامه رسمی به زنوزی از وی برای تیمداری در شهر مشهد دعوت کرد.

نکته جالب نامه اصولی به زنوزی که مورد توجه خبرگزاری فارس هم قرار گرفته، آنجاست که این عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با بی اطلاعی از قوانین فوتبالی از تاجر تبریزی خواسته در خصوص خرید و انتقال یک امتیاز لیگ برتری به شهر مشهد بررسی و اقدامات لازم را ترتیب دهد.

اما طبق مصوبات هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، انتقال تیم های لیگ برتری از یک استان به استان دیگر ممنوع است و امتیاز هیچ تیم لیگ برتری قابل واگذاری به استان دیگری نیست. 21 خرداد سال 96 بود که هیات رئیسه وقت فدراسیون فوتبال، مصوبه ای را امضا کرد که بر اساس آن فروش و انتقال امتیاز تیمهای لیگ برتری ممنوع شده بود و گویا احسان اصولی در جریان این مصوبه نبوده است که اتفاق عجیب به نظر می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید