اخبار تراکتور سازی تبریز

شروع تمرینات تراکتور زیر نظر ساغلام برای کسب پیروزی

شاگردان ساغلام به دنبال کسب اولین برد خود در زمستان 1400 هستند. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

شروع تمرینات تراکتور زیر نظر ساغلام برای کسب پیروزی

به گزارش “اخبار تراکتور سازی تبریز”، تیم تراکتور دومین تمرین خود را برای بازی با شهرخودرو در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر برگزار کرد. این تمرین بعد از ظهر امروز در زمین اختصاصی باشگاه تراکتور انجام شد.

بازیکنان تراکتور تمرین امروز را مثل روز گذشته زیر نظر ارطغرول ساغلام و دیگر اعضای کادر فنی جدید برگزار کردند. آنها به دنبال کسب اولین برد خود با هدایت سرمربی جدید هستند؛ بردی که به طلسم زمستانی آنها پایان می دهد.

تراکتور آخرین برد خود در لیگ برتر را پیش از شروع فصل زمستان کسب کرد. این تیم در تاریخ 24 آذر ماه در چارچوب هفته دهم لیگ برتر با یک گل از سد نفت مسجد سلیمان گذشت و بعد از آن طی 10 بازی اخیر خود هیچ بردی کسب نکرده است.

برای اینکه زمستان 1400 بدون برد برای تراکتور به پایان نرسد، این تیم سه بازی فرصت دارد که آسان ترین بازی را هفته آینده در مشهد مقابل شهرخودرو شاهد خواهیم بود. بعد از این بازی، تراکتور باید مقابل فولاد و آلومینیوم به میدان برود.

شاگردان ساغلام برای رسیدن به هدف فوق که می تواند آنها را با شرایط روحی مطلوب تری راهی دو مسابقه سخت در روزهای پایانی سال کند، امروز هم مثل روز گذشته تمرین پرفشاری را پشت سر گذاشتند. آنها فردا هم در تبریز تمرین می کنند و روز شنبه راهی مشهد خواهند شد تا روز یک‌شنبه در این شهر مقابل شهرخودرو به میدان بروند.

دیدگاهتان را بنویسید