بازیکنان تیم تراکتور

طلسم گل نزدن عباس زاده شکست

مهاجم تراکتور به دنبال تکرار گلزنی بازی رفت مقابل شهرخودرو است. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

طلسم گل نزدن عباس زاده شکست

به گزارش “اخبار تراکتور سازی تبریز”، محمد عباس زاده با گلزنی مقابل سپاهان در هفته بیستم به طلسم طولانی مدت گل نزدن های خود خاتمه داد. او بعد از گلزنی مقابل شهرخودرو هیچ گلی به ثمر نرسانده بود تا اینکه در آستانه تقابل برگشت با همین تیم، پایش به گلزنی باز شد.

مهاجم تراکتور اینک با روحیه ای بالا به بازی هفته بعد با شهرخودرو می اندیشد؛ حریفی که تراکتور با تک گل او شکستش داد و اولین سه امتیاز تیمِ سولدو رقم خورد. حال عباس زاده می تواند با تکرار گلزنی مقابل شهرخودرو، هم این تیم را دبل کند و هم اولین سه امتیاز را برای ساغلام به دست بیاورد.

مهاجم تراکتور اگر بتواند مقابل شهرخودرو گلزنی کند برای اولین بار در این فصل، آمار گلزنی در دو هفته متوالی را به ثبت خواهد رساند؛ او که با 12 گل یکی از بهترین گلزنان لیگ بیستم بود، انگیزه زیادی دارد تا با دبل شهرخودرو، روند گلزنی خود تا پایان فصل را ادامه و با آمار گلزنی خوب، فصل را به پایان برساند.

عباس زاده که در بازی با سپاهان یک گل زد و یک گل ساخت، اگر بتواند در بازی هفته بعد با شهرخودرو گلزنی کرده و تراکتور را به پیروزی برساند، یک تیر و سه نشان خواهد زد؛ او ضمن گلزنی در دو بازی متوالی برای اولین بار در این فصل و البته دبل شهرخودرو طی بازی‌های رفت و برگشت، برای دومین بار در لیگ برتر 01-1400، اولین پیروزی سرمربی جدید تراکتور را رقم خواهد زد.

دیدگاهتان را بنویسید