دسته‌بندی نشده

آرش قادری : صد در صد حق ما کسب 3 امتیاز بود

آرش قادری مدافع تراکتور اعتقاد دارد که حق آنها پیروزی برابر سپاهان و کسب سه امتیاز بوده است. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

آرش قادری : صد در صد حق ما کسب 3 امتیاز بود

به گزارش “اخبار تراکتور سازی تبریز”، در روزی که تراکتور تغییرات را بر روی نیمکتش آغاز کرده بود و ساغلام از روی سکوها نظاره گر عملکرد این تیم بود، تبریزی ها تا دقیقه 89 از سپاهان پیش بودند اما گل میلاد جهانی بازی را به تساوی کشاند. با وجود اینکه دروازه تبریزی ها در این دیدار 2 بار باز شد، اما آرش قادری عملکرد خوبی در این بازی داشت و از خوب های میدان بود.

قادری درخصوص دیدار برابر سپاهان به خبرنگار ما گفت: صد در صد حق ما کسب 3 امتیاز بود. کل تیم روز خیلی خوبی داشتیم و متحد شده بودیم که دست پر از زمین خارج شویم. خدا را شکر بازی خوبی را انجام دادیم ولی متأسفانه در پایان بازی، آنطور که دلمان می خواست نشد و با کسب یک امتیاز از زمین مسابقه خارج شدیم.

او درباره عملکرد خوبش و حضور در ترکیب منتخب هفته پاسخ داد: خدا را شکر هم من و هم سایر بچه ها عملکرد خوبی داشتیم و به همدیگر کمک کردیم و توانستیم خوب کار کنیم. امیدوارم بتوانم این روند را حفظ کرده و بیشتر به تیم کمک کنیم و تراکتور را به جایگاه اصلی اش برگردانیم.

وی درباره حضور ساغلام سرمربی جدید تراکتور و جو تمرینات تیم نیز گفت: جو تمرینات خیلی خوب است و مسلما زمانیکه کادرفنی تغییر می کند، شوک خوبی به تیم وارد می شود. جا دارد از آقای سولدو و کادر او تشکر کنم، بالاخره برای تیم و بازیکنان خیلی زحمت کشیدند. آقای ساغلام هم چند روزی است که بر سر تمرینات حاضر شده و روحیه خیلی خوبی دارند و با همین روحیه خیلی خوب آماده بازی با شهرخودرو می شویم.

قادری درخصوص دیدار با شهرخودرو توضیح داد: دیدار خیلی سختی است و اینگونه نیست که بازی آسانی داشته باشیم. با همه توان و انگیزه ای که مقابل سپاهان بازی کردیم، همانگونه نیز برابر شهرخوردو بازی خواهیم کرد که بتوانیم دست پر از مشهد برگردیم.

او در مورد اینکه آیا تراکتور می تواند در ادامه فصل جایگاه بهتری را کسب کند و شرایط بحرانی را پشت سر بگذارد، پاسخ داد: قطعا تمام تلاش ما این است که بتوانیم تراکتور را به جایگاه اصلی‌اش برگردانیم. با آمدن آقای ساغلام امیدوارم که با تلاش و زحمت بیشتر، نتیجه خیلی خوبی را در بازی های باقی مانده کسب کنیم.

مدافع تراکتور درباره حضور محمد نصرتی در کادرفنی این تیم توضیح داد: آقای نصرتی در بازی برابر سپاهان به همراه آقای فاضلی خیلی به ما کمک کردند. ایشان یکی از بازیکنان باتجربه و از مربیان خیلی خوب هستند. امیدواریم بتوانیم از تجربیات ایشان استفاده کنیم و حضورشان به تیم کمک کند.

قادری در پایان درباره اضافه شدن مهدی کیانی به تیم اظهار داشت:  اضافه شدن بزرگترها و قدیمی های تیم از جمله آقای کیانی و نصرتی، می تواند به جوان تر ها خیلی کمک کند و ان شالله که تراکتور را به جایگاه اصلی‌اش برگردانیم و دل هواداران را شاد کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید