آمار تیم تراکتور سازی

آمار بازی‌های تراکتورسازی تبریز و شهرخودرو

مشهد فردا میزبان دو تیمی است که در 40 بازی تنها 4 برد کسب کرده اند! برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

آمار بازی‌های تراکتورسازی تبریز و شهرخودرو

به گزارش “اخبار تراکتور سازی تبریز”، شهرخودرو و تراکتور در حالی فردا به مصاف هم می روند که روی هم در ده بازی اخیرشان تنها یک برد کسب کرده اند. این برد مربوط به هفته هجدهم و برتری یک بر صفر مشهدی ها مقابل نفت مسجد سلیمان می شود که اولین برد آنها در فصل جاری بود.

دیدار فردا را باید، تقابل بیگانگان با برد بدانیم چرا که از آخرین برد تراکتور ده بازی می گذرد و این تیم آخرین بار در هفته دهم طعم برد را چشیده است. جالب اینجاست که آخرین برد سرخپوشان هم مقابل نفت مسجد سلیمان رقم خورده است؛ جایی که آنها موفق شدند با دو گل حریف را شکست دهند.

آمار بردهای دو تیم در لیگ بیست و یکم را وقتی کنار شرایط چند سال پیش آنها که هر دو جزو نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا بودند می گذاریم، بسیار عجیب و غیرعادی جلوه می کند. شهرخودرو (یک برد) و تراکتور (سه برد) در 40 بازی اخیر روی هم تنها 4 برد کسب کرده اند؛ یعنی هر 10 بازی یک برد! این روند نتیجه گیری باعث شده تا پدیده به قعر تکیه بزند و تراکتور سیزدهم جدول باشد.

شهرخودرو که زمانی گربه سیاه تراکتور لقب گرفته بود، طی 5 تقابل نخست خود با این تیم پس از بازگشت به لیگ برتر، 5 برد کسب کرده بود اما رفته رفته تراکتور توانست بر اوضاع مسلط شده و آمار را متوازن تر کند. در پنج تقابل اخیر دو تیم، تراکتور دو برد کسب کرده و شهرخوردو صاحب یک پیروزی شده است. دو دیدار هم با نتیجه مساوی به پایان رسیده است. آخرین تقابل دو تیم در دور رفت لیگ بیست و یکم بود که تراکتور موفق شد با تک گل محمد عباس زاده پیروز شود.

دیدگاهتان را بنویسید