حواشی تیم تراکتور

رییس فراکسیون ورزش از زیرساخت‌های باشگاه تراکتور بازدید کرد

رییس فراکسیون ورزش مجلس برای قهرمانی تراکتور و اعلام پیگیری برای رفع مشکلات ابراز امیدواری کرد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

رییس فراکسیون ورزش از زیرساخت‌های باشگاه تراکتور بازدید کرد

به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت باشگاه تراکتور، محمد مهدی فروردین، رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی امروز با حضور در مجموعه شهید سلیمانی تبریز از زیرساخت‌های مختلف باشگاه تراکتور بازدید کرد.

وی در جریان حضورش ضمن خوش و بش با بازیکنان و اعضای کادرفنی تراکتور اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در تمرین تراکتور حضور یافتم. این نوید را به هواداران پرشور می‌دهم که بازی‌ها در آینده نزدیک با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

رییس فراکسیون ورزش مجلس افزود: امیدوارم هواداران پرشور تراکتور با حمایت از تیم محبوبشان، زمینه ارتقای جایگاه این تیم را فراهم کنند و همچنین فصل بعد نیز خواسته هواداران که قهرمانی در لیگ برتر است، محقق شود.

فروردین خاطرنشان کرد: باتوجه به علاقه‌ وافر به ورزش، امروز در تبریز حضور یافته‌ام. به هواداران و مجموعه تراکتور اعلام می‌کنم که علاوه بر نمایندگان آذربایجان، ما نیز در فراکسیون ورزش مجلس، پیگیر رفع مشکلات تراکتور هستیم تا این تیم در اسرع وقت به جایگاه واقعی‌اش برسد.

وی با تاکید بر اینکه هواداران بزرگترین سرمایه تراکتور هستند، خاطرنشان کرد: هواداران مالکان واقعی باشگاه هستند و مالک کنونی نیز به احترام هواداران در مجموعه حضور یافته است و معتقدم آذربایجان شرقی برای حمایت از این تیم آمادگی دارد. 

رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از نزدیک شاهد تلاش نمایندگان آذربایجان شرقی برای حمایت از تراکتور هستم. بحث واگذاری باشگاه به یک مجموعه دیگر نیست، بلکه پیگیری‌ها برای رفع دغدغه‌های مالی باشگاه با حمایت مجموعه‌هایی است که از منابع آذربایجان استفاده می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید