اخبار تراکتور سازی تبریز

کوچ اجباری تراکتور به ورزشگاه کوچک تبریز

اخبار تراکتور سازی تبریز – طبق اعلام مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی ممکن است عملیات بازسازی یادگار امام (ره) تبریز تا مهرماه طول بکشد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

حبیب ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در گفت و گو با خبرنگار فوتبالی راجع به ساز و کار بازسازی ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز گفت: بعد بازی تراکتور – فجرسپاسی بازسازی نورافکن‌ها و رختکن‌های ورزشگاه را آغاز کردیم.

در سفر ریاست محترم جمهور به استان مبلغ ۱۲۰ میلیارد تومان برای ورزشگاه یادگار امام (ره) مصوبه گرفتیم که در سه سال و هرساله ۴۰ میلیارد تومان برای بهینه سازی ورزشگاه درنظر گرفته شود. به دنبال بازسازی سکوهای ورزشگاه، سرویس‌های بهداشتی، آبخوری‌ها، گیت‌های بلیط فروشی و سایر قسمت‌ها هم هستیم.

اولویت ما بحث رختکن‌ها بود که آغاز کرده‌ایم و طبق پیش‌بینی‌ای که داشتیم به سازمان لیگ نامه زدیم که آمادگی این را داشته باشند که هفته های ابتدایی لیگ بازی ها در ورزشگاه شهید سلیمانی برگزار شود؛ البته ما تلاش خود را خواهیم کرد که هر چه سریع تر ورزشگاه آماده شود.

وی در رابطه با اینکه بازسازی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، بیان کرد: نهایتا بازسازی سه ماه زمان‌بر خواهد بود و سعی می‌کنیم انشاالله تا آخر مهرماه آماده کنیم.

ستوده نژاد در مورد سکوهای بتنی ورزشگاه که در بازی مقابل پرسپولیس دردسرساز شده بود هم گفت: سکوهای بتنی جزو اولویت‌های ماست که بازسازی کنیم.

بالاخره حدود سی سال است که این ورزشگاه ساخته شده و خودتان مشکلات را در بازی پرسپولیس دیدید.

برای این ورزشگاه هزینه خواهیم کرد تا در شان تماشاگران استان باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در رابطه با چمن یادگار امام(ره) نیز عنوان داشت: وضعیت چمن خوب است و در بازدیدی که امروز هم داشتم آن را مساعد دیدم. امیدوارم بتوانیم در حاشیه آن هم برای منبع ذخیره استادیوم چمن‌کاری داشته باشیم چرا که ما منبع ذخیره‌ای برای لکه‌گیری نداریم ولی فعلا خود چمن در اولویت نیست و وضعیت خوبی دارد.

حبیب ستوده نژاد در پایان با اشاره به اینکه تا به حال هیچ هزینه ای از تراکتور بابت بازی در این استادیوم گرفته نشده نیز گفت: تا به حال یک ریال از این تعداد بازی که در یادگار برگزار شده از تیم ها نگرفته ایم که به خاطر دستور مسئولان استانی مبنی بر حمایت از تیم های استان و بخش خصوصی بوده است.

تا به حال رایگان بازی کرده اند و برای بازسازی هم از منابع دولتی استفاده می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید