اخبار تراکتور سازی تبریز

سولدو: هدف ما گرفتن امتیاز از پرسپولیس است

سولدو: هدف ما گرفتن امتیاز از پرسپولیس است

اخبار تراکتور سازی تبریز – سرمربی کروات تیم تراکتور می‌گوید که حتی در صورت تقویت تیم هم این فصل تراکتور شرایط خیلی خوبی نخواهد داشت. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

به گزارش اخبار تراکتور سازی تبریز ، زوونیمیر سولدو سرمربی تیم تراکتور در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس راجع به این بازی گفت: چیزی که می‌توانم درباره بازی بگویم این است که پرسپولیس مدعی قهرمانی است و ما هم در چند هفته اخیر نتایج خوبی نداشتیم اما تلاش می‌کنیم وضعیت تیم بهتر شود.

روی تیم کار کردیم و هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. فردا به دنبال این هستیم در تهران کار کنیم و امتیاز بگیریم و از شرایط چند هفته قبل خارج شویم. وی در مورد مصدومیت اخباری اظهار داشت: اخباری هفته گذشته را با ما تمرین کرده و شرایطش نسبتا بد نیست اما باید با او صحبت کنیم و ببینیم که آمادگی بازی دارد یا خیر؟ هرچند که به خاطر تجربه‌ای که دارد و از بزرگترهای تیم است، حضورش در کنار تیم مثبت خواهد بود.

او در مورد سایر غایبان تیمش عنوان کرد: چند نفر از بازیکنان آسیب جزئی دارند اما همراه ما هستند و امیدوارم بتوانند بازی کنند.

سولدو در مورد احتمال اخراجش در صورت شکست مقابل پرسپولیس توضیح داد: من زمانی که آمدم تراکتور و وضعیت تراکتور را دیدم، با مدیریت این باشگاه صحبت کردم و گفتم سال سختی تراکتور خواهد داشت. این فصل تراکتور در تابستان خوب شروع نکرد و بازیکنان مفیدی که شما بیشتر آگاه هستید، از تیم جدا شدند و سازمان تیم کاملا بهم خورد. آنها به من گفتند تمام تلاشت را بگذار تا تیم به ثبات برسد.

درست است که ما چند بازی اخیر ما نتایج خوبی نگرفتیم اما مشکلات بیش از اندازه بوده. به آنها گفتم فصل سختی در انتظار تراکتور است. باشگاه باید در نیم فصل تیم را تقویت کند. مشکل دیگری که داشتم آسیب دیدگی بعضی از بازیکنان اصلی است و همچنین فشردگی مسابقات است که در شرایط آب و هوایی تبریز است که کاررا سخت تر می‌کند اما تلاش می‌کنیم تیم را از این شرایط خارج کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید