حواشی تیم تراکتور

دلار ۳۲۰۰ تومان بود؛ آخرین باری که پرسپولیس مقابل تراکتور در آزادی شکست خورد!

دلار ۳۲۰۰ تومان بود؛ آخرین باری که پرسپولیس مقابل تراکتور در آزادی شکست خورد!

اخبار تراکتور سازی تبریز – آخرین باری که پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به تراکتور باخت حال و هوای ایران و دنیا با امروز متفاوت بود. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

به گزارش اخبار تراکتور سازی تبریز ، از آخرین باخت پرسپولیس به تراکتور در ورزشگاه آزادی بیش از ۷ سال می گذرد. آن روز علی دایی سرمربی پرسپولیس بود و رسول خطیبی سرمربی تراکتور، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال بود و کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی!

*سرمربی کنونی تیم ملی در آن روزها سرمربی فولاد بود. در همین روز که پرسپولیس به تراکتور باخت فولاد هم با هدایت اسکوچیچ از پیکان شکست خورد.

*کی روش سرمربی وقت تیم ملی از باشگاه دسته اولی لیدزیونایتد انگلیس پیشنهاد داشت اما کفاشیان گفت که با نهایی شدن قرارداد او، کی روش جایی نمی رود.

*علی دایی سرمربی وقت پرسپولیس پس از این بازی گفت: امروز نهایت بی‌رحمی در فوتبال بود. دیداری نبود که ما آن را ببازیم. پرسپولیس بهترین بازی سال‌های اخیرش را انجام داد اما برخلاف جریان بازی گل خوردیم. تراکتور سه، چهار موقعیت بیشتر نداشت و توانست سه گل بزند.

*رسول خطیبی سرمربی وقت تراکتور هم گفته بود: پس از دقیقه ۶۵ و با تعویض‌هایی که انجام دادیم بازی را در دست گرفتیم البته پرسپولیس در نیمه دوم هم موقعیت داشت اما به بازیکنانم گفتم که اگر دو، سه گل هم خوردیم نباید روحیه‌مان را از دست بدهیم.

*در همان روز که پرسپولیس به تراکتور باخت تیم هایی مثل نفت تهران، راه آهن تهران، صبای قم و گسترش فولاد تبریز در لیگ برتر حضور داشتند و به میدان رفتند اما الان اثری از این تیم هانیست.

*در همین روز آئین تجلیل از مدال آوران و قهرمانان با حضور حسن روحانی رئیس جمهور وقت برگزار شد. در این روز همچنین زلزله ای ۴.۳ ریشتری شیراز را لرزاند.

*آخرین باری که تراکتور پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی برد دلار حدود۳۲۰۰ تومان بود، سکه تمام بهار آزادی هم به نزدیکی یک میلیون تومان رسیده بود و ۹۳۵ هزار تومان قیمت داشت. خودروی ام. وی. ام ۳۱۵ جدید به قیمت ۳۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شد. پراید هم ۱۵ میلیون تومان قیمت داشت و قیمت تلویزیون ال ای دی سامسونگ ۵۵ اینچ نزدیک ۷ میلیون تومان بود.

*در همین روز که تراکتور موفق به شکست پرسپولیس در ورزشگاه آزادی شد تمامی ظرفیت های ورزشگاه پر شد و بخش زیادی از صندلی ها به طرفداران تیم تبریزی اختصاص یافت. آن زمان خبری از کرونا و البته گرانی نبود و گرچه پرسپولیس در ورزشگاه آزادی باخت اما حال و هوای روح و دل طرفداران این تیم و مردم از الان خیلی بهتر و بهتر بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید