اخبار تراکتور سازی تبریز

فولر: هدف لورکوزن سهمیه لیگ قهرمانان است

اخبار تراکتور سازی تبریز -رودی فولر معتقد است که بایرلورکوزن از این شرایط خارج خواهد شد و در نهایت می‌تواند سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

فصل به بدترین شکل ممکن برای بایرلورکوزن شروع شده و این تیم پس از سه بازی، با سه شکست در رده هفدهم جدول بوندس‌لیگا قرار دارد. لورکوزن در هفته نخست بوندس‌لیگا، بازی را با یک گل به دورتموند باخت و در هفته دوم نیز 1-2 در زمین خود مغلوب آگسبورگ شد. این تیم چند روز پیش نیز در خانه با سه گل به هوفنهایم باخت. لورکوزن قبل از شروع بوندس‌لیگا نیز با شکست از تیم گمنام اِلوِرسبرگ از جام حذفی کنار رفت.

روی فولر، ورزشی باشگاه لورکوزن، در مورد شروع ضعیف این باشگاه گفت:« فوتبال بی‌رحم و دیوانه‌کننده است. ریشه همه مشکلات ما به شکست در جام حذفی بر می‌گردد. شکستی که واقعا برای همه ما دردناک بود و پس از آن دیگر نتوانستیم خودمان را پیدا کنیم. این جایگاه شایسته لورکوزن نیست.»

فولر ادامه داد:« حالا چالش بزرگی داریم و باید از این بحران خارج شویم. معتقدم توانایی لازم برای این کار را داریم و همه چیز می‌تواند از بازی پیش رو برابر ماینتس شروع شود. باید آرامش‌مان را حفظ کنیم و من به کادر فنی اعتماد کامل دارم. هدف اصلی ما کسب سهمیه لیگ قهرمانان است و ناکامی‌های اخیر هیچ تغییری در این هدف ایجاد نکرده است.»

دیدگاهتان را بنویسید