اخبار تراکتور سازی تبریز

پانزده دروازه‌بان خارجی در لیگ عربستان

اخبار تراکتور سازی تبریز -به‌جز الهلال همه تیم‌های لیگ سطح اول عربستان از دروازه‌بان خارجی استفاده می‌کنند. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

لیگ شانزده تیمی عربستان از امشب آغاز می‌شود و بار دیگر تنور رقابت‌ها در این لیگ داغ خواهد شد. سال گذشته تا هفته آخر رقابت برای قهرمانی ادامه داشت و الهلال به قهرمانی دراماتیک دست یافت.

در لیگ امسال عربستان، پانزده تیم از دروازه‌بان خارجی استفاده می‌کنند و تیمی که تنها گلرهای عربستانی در چارچوبش هستند؛ الهلال است. محمد العویس دروازه‌بان آبی‌های ریاض است و رقابت سختی با گلرهایی با ملیت‌های مختلف دارد.

ولادیمیر استویکوویچ صرب، گلر الفیها با ۳۹ سال مسن‌ترین و مایلسون برزیلی دروازه‌بان التعاون با ۲۵ سال جوان‌ترین گلر خارجی این لیگ است. مجوز حضور دروازه‌بان‌های خارجی در لیگ عربستان از پنج فصل پیش صادر شد و تیم‌ها استقبال خوبی از این اتفاق کردند.

دیویو اوسپینا، گلر سابق آرسنال و ناپولی در النصر بازی می‌کند؛ پائولو ویکتور برزیلی در الاتفاق، ویکتور براگا در الطائی، دیویس ایباسی کامرونی در تیم ابها و مارتین کامپانیا اروگوئه‌ای سومین فصل خود را در الباطن سپری می‌کند.

همچنین دیگر گلرهای خارجی لیگ عربستان به این شرح هستند: منیر المحمدی مراکشی (الوحده)، مایلسون برزیلی (التعاون)، رینی گلر اهل سوئد (الفتح)، داگلاس برزیلی (الخلیج)، میلان میاتوویچ مونته‌نگرویی (العدالة)، کیم سونگ گیو از کره جنوبی (الشباب)، مارسلو برزیلی و مصطفی زغبه الجزایری (الاتحاد) و سیلویو جونیو رومانیایی (الرائد)

دیدگاهتان را بنویسید