اخبار تراکتور سازی تبریز

تراکتور – آقاجانپور؛ انتقالی که برد – برد از آب درآمد!

اخبار تراکتور سازی تبریز -مدافع مازندرانی تراکتوری‌ها با گلی که مقابل فولاد به ثمر رساند موفق شد آمار جالب توجهی را به ثبت رساند. محمد آقاجانپور مدافع ۲۵ ساله مازندرانی نیم‌فصل لیگ گذشته پس از توافق با مسئولان گل گهر از این تیم جدا شده و به عنوان آخرین خرید پنجره زمستانی تی تی ها معرفی شد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

 آقاجانپور در دو بازی ابتدایی در ترکیب قرار نگرفت ولی با روی کار آمدن ساغلام، وی به صورت ثابت برای تیمش به میدان رفت. مدافع مازنی که پست تخصصی وی دفاع راست است، توسط سرمربی ترک‌تبار در پست دفاع مرکزی در سیستم سه دفاعه مورد استفاده قرار گرفت. کاری که بردیف نیز طی دو هفته ابتدایی به همان شیوه عمل کرد ولی با اضافه شدن حسینی به تراکتور، آقاجانپور به دفاع راست رفت تا این مدافع برای اولین بار در تراکتور در پست تخصصی خود بازی کند.

اما بازگشت آقاجانپور به پست مورد علاقه‌اش برای وی خوش‌یمن بود و او مقابل فولاد موفق به گلزنی شد.

جالب است بدانید مدافع بابلی تا به حال ۹ بازی برای تراکتور انجام داده که موفق به زدن ۲ گل و ثبت یک پاس گل در این بازی‌ها شده است؛ آماری که برای یک مدافع بسیار جالب توجه است. البته این آمار زمانی بیشتر به چشم می آید که بدانید آقاجانپور در کل دوران حرفه‌ای خود در لیگ برتر هیچ گاه موفق به زدن گل نشده بود و این دو گل را برای تراکتور در ۹ بازی به ثمر رسانده است.

دیدگاهتان را بنویسید